بنر درباره ما

از 1396 تا امروز

کافیـنو فعالیت خود را از اردیبهشت ماه سال 1396 در غالب کافه بیرون بر (Take away) با تکیه برحداقل های ممکن در فضایی به مسـاحت 3متر مربع آغـاز نمود.

این مجموعه توانست با ارائه راه کارهای کار آمد و مناسب از مشکلات متعـدد مـوجـود, بالاخص ناآشنایی عمـوم مردم با سـبک کاری جدید و متفاوت آن در اوایل مسیر فعالیت خویش عبور کند.

همچنین با پیش بینی درست و به موقع نیاز مخاطبان و ارائه محصولات و خدمات با کیفیت در راستای رفع آنها,برند سازی و رعایت همیشگی اصول مشتری مداری جایگاه ویژه ای دربین دوستداران و علاقه مندان قهوه برخوردار شود.

از ویژگی های بارز این مجموعه می توان به سرعت و کیفیت مداری در تمامی خدمات و محصولات ارائه شده, مشتری مداری و قیمت گذاری مناسب در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تلاش بی وقفه برای رضایتمندی حداکثری مشتریان نام برد.

تولید و ارائه محتوای تخصصی مورد نیاز کاربران, مطابق با بالاترین استانداردها, در راستای تسهیل فرآیند پیش از خرید و آگاهی بخشی عمومی مخاطبان به روش های گوناگون همچون آموزش های حضوری به مشتریان, برگزازی رویداد های آموزشی رایگان و فعالیت در فضـای مـجازی جـهت بازنشر بیشتر این فعایت ها در راستای گسترش فرهنگ صحیح قهوه و قهوه نوشی همواره یکی از الویت های کافینو بوده است.

در حال حاضر نام تجاری کافینو یک شرکت با مسئولیت محدود به مدریت موسس آن مهندس محمد اکبری می باشد که با اعتقاد و سر لوحه قرار دادن استراتژی  برد-برد, در تمامی ارتباطات و مراودات خود با تامین کنندگان, همکاران و مصرف کنندگان در چهار حوزه ی آموزش, خدمات, فروشگاه تخصصی قهوه و کافه های زنجیره ای فعالیت می کند. این شرکت با در اختیار داشتن پرسنل متعهد و متخصص در زمینه های مختلف حوزه های اصلی یاد شده همچون خدمات سرویس, نصب و نگهداری از تجهیزات صنعتی و خانگی مرتبط, راه اندازی کافی شاپ ها در سبک های متنوع و ارئه محصولات متعدد با کیفیت در فروشگاه جامع, فعال در حوزه قهوه و محصولات کافی شاپ با اهداف زیر گام بر می دارد. امید است تمامی این تلاش های بی وقفه گوشه ای از لطف بی دریغ شما عزیزان و همراهان همیشگی را جبران کند

1.ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و استاندارد مبتنی بر نیاز مخاطبان.

2.ایجاد کانال های متنوع توزیع و تحویل به موقع به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر.

3.قیمت گذاری مناسب و توجه به حقوق مصرف کنندگان.

4.رعایت اصول مشتری مداری در راستای جذب رضایتمندی حداکتری مشتریان. 5.کارآفرینی و پرورش نیروی متعهد, متخصص و کارآمد جوان.

6.آموزش عمومی رایگان در راستای ترویج فرهنگ صحیح قهوه و قهوه نوشی.

7.ایجاد کسب و کارهای سازمان یافته و مدون در غالب کافه های زنجیره ای.

8.ایجاد فرصت های مناسب جهت سرمایه گذاری با ریسک پایین و سودآوری بالا برای علاقه مندان به فعالیت در این حوزه.