بنر خدمات کافینو

نصب / سرویس و تعمیرات

نصب,سرویس و تعمیرات انواع دستگاه های اسپرسو و تجهیزات کافی شاپی

بیشتر...

مشاوره رایگان

ارائه راه کارهای مفید و مؤثر در تمامی حوزه های مرتبط قهوه و کافی شاپی

بیشتر...

تجهیز و راه اندازی کافی شاپ

مشاوره و راه اندازی صفر تاصد کافی شاپ و کسب و کارهای مرتبط

بیشتر...

فرانچایز (اعطای نمایندگی)

اعطای نمایندگی فروش محصولات برند کافینو

بیشتر...

نصب، سرویس و تعمیرات

واحد خدمات کافینو با در اختیار داشتن نیروهای مجرب, متخصص و آموزش دیده با دریافت نمایندگی رسمی و اخذ مجوز های مربوطه در امور گارانتی و خدمات پس از فروش به صورت تخصصی به ارائه خدمات نصب و راه اندازی, سرویس های دوره ای و تعمیرات تجهیزات تخصصی کافی شاپی و خانگی مرتبط می پردازد.

در راستای جلب رضایتمندی حداکثری مشتریان و رعایت اصول مشتری مداری برای تمامی فعالیت های انجام شده توسط این مجموعه گارانتی اختصاصی صادر شده و قیمت گذازی خدمات ارائه شده توسط این مجموعه با حداقل میزان دستمزد و الویت دهی به تعمیر قطعات بجای تعویض آن ها در دستور کار قرار گرفته است.

مشاوره رایگان

کارشناسان متخصص کافینو با تجربه ای چندین ساله در این حوزه گسترده آمادگی دارند تا به پاس همراهی شما با ارائه کارآمدترین راه حل های ممکن شما را جهت انتخاب صحیح  و خرید کالای با کیفیت با قیمت مناسب یاری کنند.

تجهیز و راه اندازی

این روزها شاهد افزایش روز افزون تعداد کافه ها و کسب و کارهای مرتبط هستیم که تعداد مخاطبان آنها به شدت افزایش پیدا کرده است و فرهنگ کافه و کافه نشینی به سرعت در حال گسترش است.

لازم به ذکر است کافی‌شاپ‌ها با ایجاد بستری مناسب برای بروز هویت, نگرش و تعاملات غیررسمی  جوانان به مکان های مناسبی برای قرارملاقات های روزانه جوانان و سایر اقشار مختلف جامعه تبدیل شده‌اند که جایگاه ویژه ای در بستر زندگی روزمره شهری و شهرنشینان پیدا کرده‌ است و توانسته اند در شرایط رکود اقتصادی از زنده ترین کسب و کارهای موجود باشند و افراد زیادی در آنها مشغول به کار شوند.

اگر شما هم یکی از افرادی هستید که علاقه مند به فعالیت و سرمایه گذاری در این حوزه هستید, بهتر است تا قبل از سرمایه گذاری و ورود به این شغل با تمامی مشکلات پیش رو و دغدغه های آن آشنا شوید تا با نگاهی درست و منطقی با آگاهی کامل وارد آن شوید تا در صورت ورود به این کسب و کار به نظر ساده و درآمدزا در تمامی مسیر فعالیت با تمام تلاش و توان خود به حرکت در مسیر پیشرفت کاری و موفقیت گام بردارید.

لازم به ذکر می دانیم که به شما یادآوری کنیم اگرچه روزانه شاهد تاسیس کافه های متعددی هستیم, اما باید در نظر داشته باشیم بسیاری از آنها با شکست مواجه شده اند یا هنوز به سود دهی مناسب مالی نرسیده‌اند.

از دلایل عدم موفقیت کافه‌ها به شرح زیر است:

 1. سوء مدریت و برنامه ریزی نادرست
  • عدم توانایی در خلق ایده و مفهوم
  • عدم شناخت صحیح بازار و انتخاب سبک کاری مناسب
  • عدم برخورداری از اهداف مشخص و برنامه ریزی مدون
  • اتخاذ سیاست های نا مناسب فروش و قیمت گذاری
 2. ارائه خدمات نامناسب و غیر استاندارد
  • استفاده از برند های نا معتبر و مواد اولیه بدون کیفیت
  • استفاده از تجهیزات غیر حرفه ای و ناکارآمد
  • عدم بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد
  • منوی غیر استاندارد
  • راه اندازی غیر حرفه ای
 3. ضعف در مشتری مداری
  • بی توجهی به مشتری و عدم شناخت نیاز مشتری
  • عدم آشنایی با اصول مستری مداری و
  • عدم برخورداری از منشور رفتار سازمانی و قوانین درست داخلی
 4. سوددهی نا مناسب مالی
  • عدم بهره گیری از سیاست های کنترل هزینه
  • عدم بهره گیری از سیستم های مالی و حسابداری صحیح
  • بودجه بندی نامناسب

اگر چه نقش راه انداز را در مسیر موفقیت یک مجموعه نمی توان نادیده گرفت, در صورتی که فردی که به عنوان راه انداز با شما همکاری می کند تجربه کافی و تخصص لازم را در این مسیر نداشته باشد باعث بروز مشکلات متعدد در راه اندازی اولیه کسب و کار و سردرگمی در تصمیمات پیشرو می کند و شما را تا حد زیادی از مسیر رسیدن به موفقیت دور می کند و باعث به وجود آمدن هزینه های اضافی برای مجموعه و تحمل ضررهای مالی متعدد می کند.

 ما در واحد خدمات و راه اندازی مجموعه کافینو با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد و با تجربه چندین ساله در این کسب و کار به صورت حرفه ای در تمامی این مسیر در کنار شما خواهیم بود.

مشاوره رایگان, هر آنچه که شما نیاز است تا در مورد این شغل بدانید به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم.

فرانچایز (بزودی)

فرم سفارش